НАБУ опрацювало понад 14 тис. звернень про порушення під час війни

З метою допомоги громадянам України, які розшукують військовополонених, загиблих родичів, зниклих безвісти, у тому числі серед мирного населення через збройну агресією рф, Національне бюро прийняло і опрацювало понад 14 тис. звернень. Йдеться про заповнення анкетних даних, збір первинної інформації, даних для обміну тощо.

Ця робота стала можлива завдяки співпраці Національного бюро та Національного інформаційного бюро, функції якого виконує ДП «Український національний центр розбудови миру», про що укладено відповідний Меморандум 27 червня 2022 року. Співробітники НАБУ на базі технічних комплексів інституції приймають дзвінки, що надходять на «гарячу лінію» Національного інформаційного бюро.

За вклад у перемогу над ворогом, 11 працівників Бюро нагородили подяками.

Громадяни можуть звернутись до Національного інформаційного бюро, зателефонувавши за номером 16-48 (+38-044-287-81-65 дзвінки з-за кордону) або заповнивши форму на сайті https://nib.gov.ua.

Що ж до спеціальної телефонної лінії НАБУ, то за її номером 0-800-213-200 приймають повідомлення про можливі корупційні правопорушення. Лінія працює у штатному режимі. Також про корупцію громадяни можуть заповнити електронну форму на вебсайті Бюро чи направити звернення, заяву або повідомлення на електронну адресу info@nabu.gov.ua.