НАБУ передало до суду матеріали перших проваджень – А.Ситник

Національне антикорупційне бюро України через Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру почало передавати до суду матеріали кримінальних проваджень. Зокрема, вони стосуються розслідувань, пов’язаних із викриттям суддів на отриманні неправомірної вигоди. Про це заявив директор Бюро Артем Ситник у програмі «Лівий берег» на «24 каналі».

 

Він нагадав, що наразі детективи НАБУ розслідують понад 80 кримінальних проваджень, низка з яких перебуває на етапі завершення. 

«Наразі, згідно зі статтею 290 Кримінального процесуального кодексу України, сторона захисту знайомиться з матеріалами справи», – додав А.Ситник.

 

Директор Бюро повідомив, зокрема, що завершується розслідування й стосовно працівника Генеральної прокуратури, який намагався передати неправомірну вигоду (хабар) члену Конкурсної комісії за працевлаштування у НАБУ.

 

Нагадуємо, 17 лютого 2016 року було затримано прокурора ГПУ, який пропонував хабар у розмірі 10 тисяч доларів США членам Конкурсної комісії НАБУ за вирішення питання щодо працевлаштування на посаду керівника/заступника керівника підрозділу детективів Бюро. Також протягом грудня 2015 – січня 2016 року детективи НАБУ викрили на отриманні неправомірної вигоди чотирьох суддів.

 

Фото: http://img.112.ua/