НАБУ посилить співпрацю з Мінрегіоном та Держінспекцією архітектури

Національне антикорупційне бюро України, Міністерство розвитку громад та територій України та Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) посилять співпрацю у сфері запобігання та протидії корупційним правопорушенням. 14 червня 2021 року Директор Національного бюро Артем Ситник, міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова ДІАМ Семен Кривонос підписали відповідний меморандум, де визначені основні напрямки взаємодії та зобов’язання сторін.

«Протидія корупції у сфері будівництві завжди у фокусі уваги детективів НАБУ. Приміром, минулого року ми скерували до суду справу, де замість басейну для школи, побудували багаторівневий паркінг. Водночас ще багато розслідувань – триває, тож меморандум сприятиме більш швидкому обміну інформацією та ефективному розслідуванню корупції», — підкреслив Артем Ситник.

Відповідно до укладеного меморандуму, сторони зобов’язуються обмінюватися інформацією про виявлені ознаки корупційних правопорушень, а також належним чином реагувати на такі ситуації.

«Наша мета — повне подолання так званих «схем» та «домовленостей» у сфері, яка раніше вважалася в Україні однією з найбільш корумпованих», — зауважив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Також підписаний документ передбачає проведення спільних нарад та робочих зустрічей. Крім того, Національне бюро сприятиме у проведенні конкурсу з добору кандидатів на посади державних службовців та працівників ДІАМ.

«Ми дуже вдячні НАБУ за цю підтримку, що забезпечить прозорість у роботі співробітників ДІАМ», — наголосив Семен Кривонос.