НАБУ та Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого посилюють партнерство

Директор Національного бюро Семен Кривонос та ректор НЮУ ім. Я. Мудрого Анатолій Гетьман підписали меморандум про співпрацю задля розвитку антикорупційної освіти в Україні. Це передбачає більше можливостей для студентів отримати практичні знання і навички, а також унікальний досвід у сфері протидії корупції в Україні.

Меморандум визначає проведення спільних наукових та освітніх заходів, розширення співпраці у сфері виробничої практики, координацію в розробці навчальних програм, а також обмін досвідом між університетом та НАБУ у сфері підготовки правників.

Підписання меморандуму відбулося під час візиту до університету 6 квітня 2023 року. Крім цього Директор НАБУ Семен Кривонос, його Перший заступник Гізо Углава та директор Харківського теруправління Юрій Кравченко зустрілися з колективом і студентами вишу. Вони, зокрема, розповіли про місію та результати НАБУ у боротьбі з топкорупцією в Україні, навели приклади розкриття реальних корупційних схем і притягнення винних осіб до відповідальності.

Нагадуємо, Національне бюро мало позитивний досвід співпраці з НЮУ ім. Я. Мудрого у межах кількох проєктів, як-от «Back to Alma Mater», «Всеукраїнський антикорупційний муткорт», «Детективні студії». Впевнені, що підписання меморандуму стане новим важливим етапом у партнерстві між інституцією та університетом.
 

Фото: НЮУ імені Ярослава Мудрого