НАБУ у рамках кампанії "Студенти проти корупції" відвідали Чернігів

Про необхідність долучатися до нелегкого протистояння з корупцією та про важливість антикорупційної реформи розповіли представники НАБУ та Програми розвитку ООН в Україні студентам Чернігівського національного технологічного університету на відкритій лекції у рамках кампанії "Студенти проти корупції", що відбулася 18 вересня у м. Чернігів.

"Будьте нетерпимими до усіх проявів корупціі, зробіть перший крок до протидії цьому явищу,"- закликала детектив НАБУ студентів.

Зокрема, вона розповіла, що корупція має багато форм, однак завжди є протиправною незалежно від розміру предмету злочину: будь це хабар на екзамені у розмірі 500 гривень чи привласнення державного майна на декілька мільярдів. Адже корупція, не залежно від проявів, стосується кожного. 

Відповідаючи на запитання присутніх, заступник Директора НАБУ Анатолій Новак зізнався, що неможливо сказати скільки часу знадобиться Україні для подолання корупції.

"Але цей шлях ми повинні пройти разом у спільному бажанні жити у кращій країні. Для результативної боротьби з корупцією потрібна політичні воля, бажання кожного та якісна освіта", - додав він. 

Під час зустрічі студенти переглянули відео про особливості процесу розслідування складних корупційних схем детективами, дізналися як повідомити Бюро про корупційне правопорушення та як можна стати детективом. Інформаційно-просвітницька кампанія "Студенти проти корупції" відбувається у найбільших ВНЗ нашої країни. Наступна зустріч відбудеться у м. Суми 19 вересня. 

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157686343350350