НАБУ завершило досудове розслідування стосовно депутата Полтавської облради

26 червня 2017 року детективи Національного антикорупційного бюро України за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно депутата Полтавської обласної ради за ознаками вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі») Кримінального кодексу України. Цього ж дня обвинуваченому та його захисникам вручено обвинувальний акт.

Як встановило слідство, згаданий депутат Полтавської обради, за сумісництвом – в. о. директора комунального підприємства «Полтавафарм», за попередньою змовою з заступником начальника одного з відділів цього ж підприємства надали неправомірну вигоду т. в. о. начальника управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в Полтавській області та заступнику начальника одного з відділів цього ж управління.

Протиправні дії вчинено з метою прискорення процедури обстеження приміщень аптек на відповідність вимогам для здійснення реалізації та зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин. Начальника одного з відділів згаданого підприємства затримано безпосередньо в момент передачі коштів, депутата облради — того ж дня.

Детективи НАБУ завершили розслідування в даному кримінальному провадженні за місяць від початку розслідування.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: poltava.depo.ua