Недекларування народною обраницею: скеровано до суду

21 жовтня 2022 року НАБУ і САП скерували до суду справу за обвинуваченням народної депутатки України IX скликання, викритої у внесенні недостовірних відомостей до е-декларації на понад 4.4 млн грн. Дії особи кваліфікували за ч.1 ст.366-2 Кримінального кодексу України.

Слідство встановило, що народна обраниця не внесла до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік відомості про оренду (володіння) двох квартир у Києві, частки у нежитловому приміщенні у Харкові та автівки. Сукупна вартість цього майна, яке мала, але не відобразила в декларації нардепка, перевищує 4,4 млн грн.

Про підозру посадовиці повідомили цього ж місяця. Підозру підписав Керівник САП.

Підставою для розслідування зазначених фактів стали результати перевірки, проведеної Національним агентством із питань запобігання корупції, передані НАБУ.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.