Незаконна компенсація за житло: дві нові підозри екснардепам

Детективи Національного бюро за погодженням прокурорів САП повідомили двом народним депутатам України VIII скликання про підозру у незаконному отриманні компенсації за оренду житла. Дії колишніх народних обранців кваліфіковані за ч.2 ст.364 КК України («Зловживання владою або службовим становищем»).

За даними слідства, обидва екснардепи отримали неправомірну вигоду для себе. Один із підозрюваних — у вигляді права користування готельним номером в ДП «Готельний комплекс «Київ», на що з бюджету, передбаченого на забезпечення діяльності парламенту, витрачено 543,9 тис. грн з грудня 2014 по грудень 2017 року. Другий отримав безпосередньо компенсацію у вигляді грошових коштів – у розмірі 542,78 тис. грн, які перераховували на його картковий рахунок упродовж лютого 2016 - листопада 2018 року.

Слідство вважає, що у такий спосіб підозрювані спричинили тяжкі наслідки інтересам юридичної особи публічного права — Управлінню справами Апарату Верховної Ради України.

Досудове розслідування вказаних фактів детективи НАБУ розслідують із жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що до цього НАБУ та САП повідомили про підозру в незаконному отриманні компенсації за житло трьом екснародним депутатам України.  

Посилання за темою https://bit.ly/2IMMvAJ

 

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.