Обрано запобіжний захід підозрюваним у заволодінні 30 млн грн ДП НАЕК «Енергоатом»

Солом’янський районний суд міста Києва обрав запобіжні заходи п’ятьом підозрюваним у заволодінні коштами ДП НАЕК «Енергоатом». Чотирьом з них — у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави, сумарний обсяг якої — 35,5 млн грн. Відповідні ухвали винесено 8 та 9 лютого.

Зокрема, як альтернативу тримання під вартою судом визначені розміри застав: для службової особи АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» — у розмірі 4 млн грн, для трьох інших підозрюваних — представників комерційних структур — у розмірі 10,5 млн грн кожному. Одному з керівників комерційної структури, який надав викривальні покази, суд обрав домашній арешт.

Нагадуємо, 6 лютого детективи НАБУ затримали п’ятьох осіб за підозрою у заволодінні коштами однієї з атомних електростанцій ДП «НАЕК «Енергоатом» у розмірі 30 мільйонів гривень.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: glavcom.ua