Обвинувальний акт стосовно екскерівника «ЛБТЗ» скеровано до суду

Досудове розслідування за фактом внесення колишнім директором державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» недостовірних відомостей до  декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст.366-1 КК України), закінчено. 9 грудня  2019 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальний акт до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Обвинуваченому інкримінують недекларування статків на суму близько 4,6 млн грн за 2016-2018 рр.

Серед незадекларованого майна — квартира  у Відні (Австрія) та відомості про компанію, зареєстровану в Белізі, кінцевим бенефіціарним власником якої є колишній директор ДП «ЛБТЗ». 

12 вересня 2019 року експосадовцю ДП «ЛБТЗ» повідомили про підозру.

25 листопада розслідування за цим фактом завершили, а стороні захисту відкрили матеріали слідства для ознайомлення перед складанням обвинувального акта.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у серпні 2017 року.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.