Оголошення про проведення конкурсу, розпорядження N257-р від 21.10.15

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 21.10.15 №257-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

 

 № з/п  Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1. Головний спеціаліст режимно-секретного відділу (2 посади) rezhymno-sekretnyy_viddil_golovni_specialysty.doc
  2. Головний спеціаліст  відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення утримання будівлі, споруд та території Національного антикорупційного бюро України) profil_golovspec_utr_budi.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

 (044) 246 – 30 – 03

(044) 246 – 30 – 32

E-mail: info@nabu.gov.ua

Файли

  1. rezhymno-sekretnyy_viddil_golovni_specialysty.doc
  2. profil_golovspec_utr_budi.doc