Перша річниця інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції»

Рік тому, 6 березня 2017 року у м. Рівне в стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука стартувала масштабна антикорупційна програма: відбулася перша зустріч зі студентами у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції».

Це був насичений подіями період — за цей час Відкритий офіс НАБУ та Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) відвідали 21 заклад вищої освіти у 17 містах та зустрілися з більш ніж 3500 студентами.

Під час зустрічей у форматі інтерактивної дискусії вивчалися кейси на основі реальних корупційних схем, демонструвалися пізнавальні відео, які дозволяли побачити життя Національного бюро зсередини. Також експерти ПРООН давали оцінку перебігу антикорупційної реформи, допомагали студентам розібратися з особливостями підслідності та функціонування новостворених правоохоронних органів.

Важливим результатом наших лекцій вважаємо щирий інтерес студентів до теми боротьби з корупцією. Більше половини опитаних учасників заходів зазначили, що цікавляться перебігом антикорупційної реформи, майже 60% зауважили, що бажають і надалі отримувати інформацію з цієї теми, а 81% за результатами заходів відзначили зростання рівня своєї обізнаності про роботу антикорупційних органів.

Інформаційно-просвітницька кампанія продовжується, і вже зовсім скоро на нас чекають нові міста та молодь, що готова протистояти корупції.