Полтавські студенти долучилися до боротьби з корупцією

14 листопада 2017 року у Полтавському університету економіки та торгівлі відбулася зустріч студентів з представниками Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні.

 

Зустріч була присвячена особливостям проведення антикорупційної реформи та ролі НАБУ у протидії корупції в Україні. Під час відкритої лекції, на яку завітали студенти з декількох ВНЗ Полтави, начальник Відкритого Офісу НАБУ Юлія Івахніна розповіла, як проходять будні детективів НАБУ, з якими проблемами найчастіше стикаються під час розслідувань кримінальних проваджень. Питання як потрапити на роботу в Бюро зацікавило усіх присутніх найбільше.

 

«Ви повинні розуміти небезпеку, яку несуть корупційні злочини, та протистояти цьому негативному явищу, незалежно від того чи ви студенти, чи детективи Бюро», - зазначила Юлія Івахніна.

 

У свою чергу, Директор Харківського територіального управління Юрій Кравченко розповів про те, якими шляхами можна повідомити про корупцію та як правильно оформляти анонімне звернення, щоб викладені у ньому факти перевірили співробітники Національного бюро.

 

Лекція у Полтаві відбулася у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», до якої долучилися вже понад 20 вищих навчальних закладів країни.

 

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157689829137995/