Понад 100 кримінальних справ щодо топкорупції на Сході України розслідується НАБУ — Юрій Кравченко

«Понад 100 кримінальних проваджень із майже 900, що розслідують детективи Національного бюро, пов’язані із корупцією, вчиненою на територіях, що відносяться до юрисдикції Харківського теруправління (ХТУ). Нам вдається ефективно використовувати наявні сили та засоби для досягнення результату у протидії корупції», — на цьому наголосив директор ХТУ Юрій Кравченко під час презентації основних результатів роботи теруправління у другому півріччі 2019 року.

Він розповів, що у звітному періоді НАБУ і САП скерували до суду справу стосовного колишнього депутата Полтавської обласної ради за обвинуваченням у декларуванні недостовірної інформації на суму понад 140 млн гривень. 
 

«Харківське теруправління активно співпрацює з громадськістю. Ми взяли участь у понад 20 публічних заходах і зустрічах, які відвідали майже 830 учасників. Зокрема, долучилися до проєкту «Галерея реформ» у Харкові, Сєвєродонецьку, Сумах і Полтаві», — зазначив Юрій Кравченко.

Детальний звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України за ІІ півріччя 2019 року — за посиланням: https://nabu.gov.ua/report/zvit-druge-pivrichchya-2019-roku