Представники НАБУ відвідали Одесу з лекцією

Кожна людина може долучитися до боротьби з корупцією, для цього потрібно виховати у собі нульову толерантність до корупції і не сприймати її у будь-якому вигляді. Такими словами звернулася до студентів Південноукраїнського педагогічного університету ім. К.Ушинського начальник Відкритого Офісу Національного антикорупційного бюро України Юлія Івахніна під час лекції «Антикорупційна реформа в Україні», що відбулася 4 жовтня у м. Одеса.

«Кожен охочий може долучитися до боротьби з корупцією .  Для цього достатньо використати форму на сайті НАБУ, щоб повідомити про факти, які можуть свідчити про можливе вчинення корупційного правопорушення. Не треба сприймати корупцію у будь-якому вигляді, незалежно від розміру неправомірної вигоди», - зазначила Юлія Івахніна.

У свою чергу, детектив Бюро додав, що долучитися до протидії і боротьби з корупцією можна і як працівник НАБУ. «Щоб стати детективом о вам потрібна вища юридична освіта, досвід роботи, а також пройти складні тести, включно з General Skills», - розповів детектив студентам.

Під час лекції від одеських студентів пролунало надзвичайно багато запитань, пов’язаних з реалізацією антикорупційної реформи в Україні і системою електронного декларування. Присутні на лекції також намагалися дізнатися усі деталі резонансних розслідувань НАБУ.

Нагадуємо, що зустріч відбулася в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції» за участю представників НАБУ та Програми розвитку ООН в Україні. Перша зустріч в рамках кампанії відбулася 18 вересня у Чернігівському національному технологічному університеті. Це - другий етап кампанії, перший відбувся навесні 2017 року. Під час першого етапу кампанія охопила 13 вищих навчальних закладів у дев’ятьох містах України.