Президент України відзначив співробітників НАБУ державними нагородами

В ніч 24 лютого їх фронт змінився: з антикорупційного на боротьбу з окупантом. Низка детективів, прибувши вночі на роботу, взяли до рук зброю та стали охороняти місто від загарбника. Тут знадобилася не лише людська сила, а й професійні навички, завдяки яким вдавалося діяти наввипередки ворогу та здобувати перемогу за перемогою в спецопераціях. Пізніше вони налагодили та забезпечили ефективний обмін інформацією щодо утримання та катування військовослужбовців ЗСУ, встановлення дислокації та переміщення ворожих військ, а також викриття та затримання колаборантів. Крім того, діяльність детективів НАБУ неодноразово рятувала ЗСУ від потрапляння у засідки під час наступів на столицю.

Інші співробітники Бюро, залишившись на окупованих територіях Київщини в своїх домівках, стали силою об’єднання громад для стримування рашистів та підтримки захисників. Вони налагодили зв'язок із ЗСУ та були надійним плечем для знищення військових рф до повної деокупації Київської області.

Національне бюро пишається своїми співробітниками!

Сімох співробітників НАБУ відзначив і Президент України, нагородивши державними нагородами - орденом «За Мужність» ІІІ ступеня, медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни» та орденом Данила Галицького - за їх вклад у протистоянні російській агресії, а також захист територіальної цілісності та суверенітету України.

Усі вони на службі в НАБУ майже від початку роботи Бюро, неодноразово відзначені іншими нагородами. Пишаємося нашими колегами, дякуємо за вірність службі народу України!