Про необхідність боротьби з корупцією розповів курсантам очільник Львівського територіального управління НАБУ

9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Цей день є приводом звернути увагу українців на те, якої шкоди завдають корупційні діяння інтересам суспільства та держави, як важливо боротися з проявами корупції і яких успіхів досягли країни Європи та Україна, обравши курс імплементації антикорупційних реформ. На це під час зустрічі з вихованцями Львівського державного університету внутрішніх справ звернув увагу директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро Тарас Лопушанський.

 

 

У своїй лекції на тему «Міжнародний день боротьби з корупцією: досягнення та перспективи» Тарас Лопушанський розповів слухачам про моделі антикорупційних органів у Республіці Польща, Румунії та Латвійській Республіці, а також зупинився на функціях та завданнях, які стоять перед Національним антикорупційним бюро України.

«Унікальність НАБУ полягає в тому, що це – єдиний правоохоронний орган, створений з нуля у незалежній Україні, у його структурі функціонує Управління аналітики та обробки інформації, аналогів якому немає в нашій державі, усі призначення відбуваються на конкурсній основі. Також новою для України є й посада детектива, яка поєднує функції оперативного працівника та слідчого», – зазначив у своєму виступі Тарас Лопушанський.