Продовжено термін подання документів

Про конкурс для призначення

на посади у Національному антикорупційному бюро України

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 січня 2016 р. № 18-р продовжено термін подання документів на конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

 

з/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій 1.doc
2 головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (дизайнер) Управління зовнішніх комунікацій 2.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246-34-11

E-mail: info@nabu.gov.ua

 

 

Файли

  1. 1_21.doc
  2. 2_15.doc