Просвітницький проєкт НАБУ та молоді отримав міжнародне визнання

Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ) отримав почесну відзнаку від незалежної міждисциплінарної організації World Justice Project. Проєкт був номінований у категорії «Антикорупція та відкрите врядування» та обраний серед 305 заявок зі 188 країн за його інноваційний підхід і вплив на вирішення актуальної проблеми верховенства права й боротьбу з корупцією.

Менеджерка проєктів Відкритого офісу НАБУ Яна Ризак разом зі студенткою Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Олександрою Мірошник як співорганізаторки ВАМ представляли проєкт на виставці Justice Expo. Захід відбувся у межах Всесвітнього форуму справедливості 2022 (World Justice Forum 2022), що тривав у Гаазі, Нідерланди, з 31 травня по 3 червня. Подія об’єднала учасників зі 116 країн світу. Крім НАБУ українські проєкти на міжнародній події презентували Прозорро. Продажі та Мережа правового розвитку.

«Проєкт ВАМ викликав значний інтерес учасників Форуму, як антикорупційних експертів з різних країн світу, так і молоді, яка відвідувала виставку. Ми відчули наскільки важливими є просвітницькі заходи для студентів та молодих юристів. Ідея Муткорту виявилася особливо актуальною в контексті обговорення створення Міжнародного антикорупційного суду. НАБУ разом із партнерами продовжить розвивати Антикорупційний муткорт, аби залучити ще більше української молоді. Адже боротьба з корупцією під час війни має лише посилюватися», — зазначила Яна Ризак.

Нагадуємо, Всеукраїнський антикорупційний муткорт реалізований випускниками Антикорупційної школи НАБУ 2021 у партнерстві з Національним бюро за сприяння Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні та НЮУ ім. Ярослава Мудрого. Захід відбувся 19-21 листопада 2021 року в Харкові. Проведення студентських змагань планується щорічно.
 

World Justice Project — це незалежна організація, що просуває верховенства права у всьому світі. Заснована Вільямом Х. Нойкомом та Вільямом К. Хаббардом у 2006 році за президентської ініціативи Американської асоціації адвокатів та за підтримки 21 партнера. World Justice Project став незалежною некомерційною організацією у 2009 році. Її офіси розташовані у Вашингтоні, округ Колумбія, Мехіко та Сіетлі, штат Вашингтон.