Просвітницький проєкт Національного бюро отримав міжнародну відзнаку

«Антикорупційна школа НАБУ» визнана кращою антикорупційною ініціативою року за версією EPAC and EACN у 2022 році. Нагородження відбулося в межах 21-ї щорічної конференції EPAC/EACN, що відбулася в Кишиневі (Молдова) 23-24 листопада.

«Ми пишаємося цією відзнакою та дякуємо Антикорупційній ініціативі ЄС — основному партнеру проєкту, а також колегам із САП, ВАКС, НАЗК та АРМА, завдяки яким школа була антикорупційною на 100%! Також вдячні усім міжнародним експертам, представникам антикорупційних ГО, журналістам та адвокатам — без вашої участі проєкт не був таким успішним і корисним», — зазначає керівник Управління зовнішніх комунікацій Світлана Оліфіра.

Цей проєкт став можливістю об’єднати студентів з різних регіонів та мотивувати їх боротися з корупцією, дати їм впевненість у тому, що державна влада та міжнародні партнери об’єднані з українською молоддю в антикорупційній боротьбі, особливо під час війни.

Нагадаємо, що це вже четверта відзнака, яку виборюють просвітницькі проєкти Національного бюро, як зокрема: гра-розслідування «Слідство веде НАБУ», «Всеукраїнський антикорупційний муткорт» та проєкт антикорупційної доповненої реальності.

Довідково.

Антикорупційна школа НАБУ була організована тричі: у 2020, 2021 та 2022 роках. Слухачами стали 150 студентів і молодих спеціалістів із різних регіонів України. У 2020 році Антикоршкола відбувалася виключно в онлайн форматі, а протягом наступних двох років студенти мали можливість брати участь як онлайн, так і офлайн. 35 слухачів було також відібрано для проходження практики в Головному підрозділі детективів.

У межах навчання слухачі брали участь в дискусіях із представниками усіх антикорупційних органів, а також виконували практичні завдання та створювали антикорупційні проєкти.

Більше про проєкт дивіться у відео: https://youtu.be/nb2aOTLcwEY