Псевдопосадовцю Харківщини повідомили про підозру

17 серпня 2022 року повідомлено про підозру так званому «голові тимчасової адміністрації міста Балаклії Харківської області». Дії особи кваліфіковані  за ч. 5 ст. 111-1 КК України.

За матеріалами зібраними детективами НАБУ, оперативні співробітники Департаменту контррозвідки СБУ та слідчі УСБУ в Харківській області за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури встановили, що наприкінці травня 2022 року окупанти призначили уродженця Горлівки на посаду «голови тимчасової адміністрації» м. Балаклія». Цей громадянин максимально сприяв окупаційній владі в місті Балаклія.

Крім цього, підозрюваний, починаючи з 2014 року, активно співпрацював з російськими пропагандистськими ЗМІ як «псевдоексперт», зокрема брав участь у проєктах, що мали на меті розпалювання сепаратистських настроїв на сході України.

Більше про внесок НАБУ у перемогу над російським ворогом https://cutt.ly/FXnapRA

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.