Результати діяльності НАБУ презентували на Lviv Legal Criminal Talks

«Понад 13 тисяч звернень громадян, скерованих до Національного бюро у ІІ півріччі 2019 року, свідчать про велику довіру суспільства до інституції», — зазначив директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський під час Lviv Legal Criminal Talks.

Він наголосив на актуальності превенції корупційних правопорушень, а також важливості інституційних і законодавчих змін у діяльності Бюро, розповів про основні результати діяльності інституції у 2019 році.

Про практичну сторону розслідувань, що стала темою другої дискусійної панелі Lviv Legal Criminal Talks, говорив старший детектив Володимир. Він, зокрема, звернув увагу на аспекти проведення негласних слідчих дій.

«Саме завдяки належному отриманню доказів під час негласних слідчих дій, детективи НАБУ успішно скерували до суду 245 проваджень», — зазначив старший детектив Володимир.

Захід, що відбувся у Львові 13-14 лютого, зібрав міжнародних експертів, юристів, суддів і представників правоохоронних органів. Учасники обговорювали новели кримінального процесуального законодавства, перспективи впровадження е-суду і е-прокуратури, діяльність судів, зокрема Вищого антикорупційного суду.