Результати НАБУ можливі завдяки роботі команди — в.о. директора Харківського ТУ Микола Ткаченко

Станом на кінець грудня невелика команда з 230 детективів НАБУ розслідувала 805 кримінальних проваджень, у яких 405 особам повідомлено про підозру. Впродовж 2020 року розпочали розслідування у 782 провадженнях, у яких повідомили про підозру 201 особі, що є рекордом у порівнянні з попередніми роками (у 2019 році — 153 особам). Про це повідомив в.о. директора Харківського територіального управління Микола Ткаченко 16 лютого 2021 року на брифінгу щодо результатів діяльності НАБУ за ІІ півріччя 2020 року.

«Усі результати, які ми сьогодні презентуємо — це діяльність невеликої, але відданої своїй справі команди. Наразі у штаті 651 співробітник, з яких — 231 детектив. Команда детективів – це найпотужніша сила, яка провадить слідство та здійснює оперативно-розшукові заходи. Боротьба триває», - наголосив Микола Ткаченко.

В.о. директора ХТУ зауважив, що одним з головних досягнень минулого півріччя є добровільне відшкодування коштів та реальні вироки. Так,  у справах НАБУ і САП ухвалено 43 обвинувальні вироки стосовно 50 осіб, а саме у 2020 році 11 осіб отримали покарання пов’язане з ув’язненням.

Традиційно журналістів та гостей заходу цікавив перебіг досудового розслідування та розгляду у суді справ, географія яких належить до Харківського теруправління. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

Ознайомитися зі звітом за ІІ півріччя 2020 року можна за посиланням: https://nabu.gov.ua/report/zvit-druge-pivrichchya-2020-roku

Переглянути запис брифінгу можна тут:

 

Фото: Накіпело