Розпорядження N310-р від 06.11.15

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

​Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від від 06.11.15 № 310-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

 1  головний спеціаліст-юрисконсульт  міжнародно-правового відділу Юридичного управління ( 3 посади) 1.docx
 2

головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення (з питань забезпечення утримання будівлі, споруд та території Національного антикорупційного бюро України)

2.docx

 

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Контактна інформація:

(044) 246 – 30 – 03

(044) 246 – 30 – 32

E-mail: info@nabu.gov.ua

 

Файли

  1. 1_12.docx
  2. 2_11.docx