Розпорядження N386-р від 25 листопада 2015 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 25 листопада 2015 року N386-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

Національне антикорупційне бюро України шукає спеціалістів на посади старших детективів Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації. Інноваційна кримінальна лабораторія створюється в Національному бюро за сприяння та підтримки Уряду Великобританії. Так, два співробітники кримінальної лабораторії, після призначення на посаду, проходитимуть курс навчання у Великобританії протягом двох місяців. Необхідно звернути увагу на те, що умовою трудового договору між прийнятими співробітниками та Національним бюро буде обов’язок працювати у Національному бюро не менше двох з половиною наступних років.

 

N з/п

Назва структурного підрозділу та посади

Кваліфікаційні вимоги

1 Старший детектив Відділу детективів кримінальної лабораторії Управління аналітики та обробки інформації (4 посади) 

          1.doc

 

 

        Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку.

Контактна інформація:

(044) 246 – 30 – 03

(044) 246 – 30 – 32

E-mail: info@nabu.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Файли

  1. 1_5.doc