Розпорядження N452-р від 21 грудня 2015 року

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу для призначення на посади

у Національному антикорупційному бюро України 

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 21 грудня 2015 року N452-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

з/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1 головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Управління зовнішніх комунікацій (аналітик)  1.doc
2

головний спеціаліст відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ (фотограф-оператор) Управління зовнішніх комунікацій

2.doc
3 головний спеціаліст відділу по роботі з публічними заходами та дискусіями (відкритий офіс) (дизайнер) Управління зовнішніх комунікацій 3.doc
4 начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ  Управління зовнішніх комунікацій 4.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 23 квітня 2015 року № 3-н.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул.Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

 

Контактна інформація:

(044) 246-34-11

E-mail: info@nabu.gov.ua

Файли

  1. 1_15.doc
  2. 2_11.doc
  3. 3_3.doc
  4. 4_4.doc