Справу екскерівника Держекологічної інспекції скеровано до суду

Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування декларування недостовірної інформації екскерівником Державної екологічної інспекції України. 22 січня 2019 року прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували обвинувальний акт до Печерського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Експосадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України («Декларування недостовірної інформації»). 

 

За даними слідства, експосадовець не задекларував майна на загальну суму майже 60 млн грн. Зокрема, у декларації за 2015 не відобразив відомості стосовно майна на загальну суму понад 3,694 млн грн, у декларації за 2016 рік — на 28,67 млн грн. Крім того, до декларації, поданої перед звільненням із займаної посади, експосадовець не вніс відомості про майно на загальну суму близько 27,963 млн. грн.

 

19 жовтня 2018 року посадовцю повідомили про підозру.

26 грудня 2018 року стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.