Студенти-правники завершили навчання у Літній школі «Розслідування корупційних злочинів» в Буковелі

17-21 липня 2017 року в Буковелі Івано-Франківської області детективи Національного антикорупційного бюро України, а також начальник Відкритого Офісу Юлія Івахніна взяли участь як тренери у Літній школі «Розслідування корупційних злочинів».«Ми всі знаємо, що найцінніше в людини - час, і 40 найбільш мотивованих молодих юристів країни не пожалкували тижня свого життя, щоб дізнатися, як боротися з корупцією, як змінити життя України на краще, чим саме вони і вже зараз можуть допомогти, навіть якщо ще тільки навчаються», - розповіла начальник Відкритого Офісу Юлія Івахніна.

Слухачами школи були 36 студентів-правників та 4 юристи з різних громадських організацій. Протягом п’яти днів студенти мали унікальну можливість перейняти досвід українських та американських колег з НАБУ, агентів ФБР у розслідуванні фінансових махінацій, відчути себе в ролі справжніх учасників процесу -детективами, прокурорами, адвокатами, свідками корупційних правопорушень, спробувати переконати справжню суддю у необхідності надати дозволи на проведення обшуку.

Захід організований з метою підготовки та підтримки юристів для розслідування корупційних правопорушень за сприяння Посольства США в Україні.