Студенти проти корупції: Івано-Франківськ та Ужгород

25 квітня 2017 року в Івано-Франківську команда Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні зустрілися зі студентами Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, а 26 квітня – зі студентами Ужгородського національного університету. Зустрічі відбули у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції». Учасники говорили про досягнення антикорупційної реформи в Україні та особливості роботи НАБУ як єдиного правоохоронного органу, що бореться з топ-корупцією.

І в Івано-Франківську, і в Ужгороді нас питали, чи не доцільно ввести смертну кару за вчинення корупційних злочинів? Також несподіваним було запитання про те, чи не є антикорупційна реформа виключно тиском ЄС? Не обійшлося і без популярних запитань, які ми чуємо в більшості вишів: що необхідно для створення Антикорупційного суду? Чи є корупція в НАБУ? Як стати детективом? Команда НАБУ має відповіді на всі запитання.

Варто відзначити, що серед учасників лекції був студент в Ужгороді, який нещодавно побував на екскурсії в НАБУ та навіть поспілкувався з Директором Бюро. 

Фото: karpaty.life