«Студенти проти корупції»: у Черкасах відбулася завершальна лекція у рамках кампанії

27 березня 2018 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася зустріч студентів із представниками Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції».

Відкрита лекція стала завершальною у ході реалізації кампанії, та була присвячена обговоренню перебігу антикорупційної реформи, а також особливостям діяльності НАБУ як першого створеного з нуля правоохоронного органу в Україні. 

 «Ми щиро переконані в тому, що студенти — це наше майбутнє. Саме вони через деякий час будуть формувати порядок денний нашої держави, і нам важливо, щоб молодь розуміла, що наразі є в нашій країні, які можливості, органи, інституції і як вони працюють. Можливо, одного дня дехто із студентів стане нашим колегою. Саме на них покладаємо майбутні надії в боротьбі з корупцією в державі», – розповіла прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

Зустріч пройшла в інтерактивному форматі. Учасники активно обговорювали гострі питання протидії корупції, висловлювали свої думки та пропозиції щодо боротьби з корупцією в рідному місті та в Україні загалом, а також дізналися про сферу діяльності співробітників Національного бюро і конкурсні умови працевлаштування на посади детективів.

Нагадаємо, що інформаційно-просвітницька кампанія «Студенти корупції» за участю представників НАБУ та Програми розвитку ООН в України розпочалася в березні 2017 року лекцією в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені С. Дем’янчука. Кампанія мала на меті підвищити рівень обізнаності молоді щодо перебігу антикорупційної реформи та долучити до активної боротьби проти корупції. Заходи відбулися у 20 університетах 17 міст по всій території України, до яких долучилося понад 4000 студентів.

 

Фото: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157694794568564