Студенти Української Академії Лідерства ознайомилися з роботою НАБУ

26 жовтня до Національного антикорупційного бюро України завітали представники ГО "Українська Академія Лідерства". Під час екскурсії гості ознайомилися з особливостями діяльності Національного бюро, побачили як виглядають робочі місця детективів та де проходять тестування першого та другого етапу відкритого конкурсу з відбору працівників.

Детектив НАБУ Артем розповів студентам, з якими труднощами стикається під час розслідування корупційних злочинів, розповів про останні "гучні" справи Бюро, а також охоче відповів на запитання про те, як потрапити на роботу до Бюро.

"Для цього потрібно пройти складний відбір. Перший етап - тестування на знання законодавства - це найлегший етап, адже усі тести є на сайті НАБУ, підготуватися дуже легко. А от другий - General Skills (тестування загальних здібностей), він набагато складніший тесту на IQ, тому його успішно складають дуже мало людей. Далі кандидатів очікує співбесіда з психологом, поліграф, і, звісно, співбесіда з конкурсною комісією", - розповів Детектив.

А наприкінці екскурсії молоді люди завітали до кримінальної лабораторії, де досліджуються вилучені під час слідчих дій мобільні телефони і комп'ютерна техніка.

"Ці телефони - вони як живі свідки, вони розмовляють, розповідають про обставини певного злочину. Наприклад, підозрюваний каже, що незнайомий з певною особою. А ми бачимо їхню переписку у телефоні", - зазначив начальник кримінальної лабораторії.

Фото у кращій якості: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157687608935961