Суд арештував майно судді Жовтневого райсуду Дніпра

11 жовтня за поданням детективів Національного антикорупційного бюро України, погодженим прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Солом’янський районний суд міста Києва наклав арешт на нерухоме майно, грошові кошти та коштовності, вилучені під час обшуку в судді Жовтневого районного суду міста Дніпро.

Наразі суддя, який підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України («Зловживання впливом»), після внесення визначеної судом застави у розмірі 260 тис. грн перебуває на волі. Для того, щоб служитель Феміди не мав можливості, переховуючись від слідства, перетнути державний кордон України, детективи НАБУ вилучили у нього закордонний паспорт.

Досудове розслідування триває.

Нагадуємо, суддю Жовтневого районного суду Дніпра викрили й затримали 7 жовтня: він вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі понад 250 тис. грн (10 тис. дол. США) за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. 8 жовтня Солом’янський районний суд Києва обрав судді запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 260 тис грн. 10 жовтня детективи НАБУ звернулися до суду з клопотанням про арешт майна судді.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.