Трьом підозрюваним у справі завдання збитків ДПЗКУ обрано запобіжний захід

26-27 cічня Солом’янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави трьом підозрюваним у завданні збитків ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація» (далі – ДПЗКУ).

Стосовно екс-посадовців ДПЗКУ суд задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро України та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в повній мірі. Зокрема, як альтернативу тримання під вартою обрані пропоновані розміри застав: екс-головному раднику голови правління ДПЗКУ – в розмірі 60 млн грн, екс-начальнику інформаційно-аналітичного управління – 40 млн грн.

Представнику міжнародного зернотрейдера, за версією слідства причетного до завдання збитків ДПЗКУ, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 5 млн грн.

Нагадуємо, 24-25 січня детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали трьох осіб, причетних до завданням збитків ДПЗКУ у розмірі понад 60 млн дол. США (понад 1,6 млрд грн).

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Посилання за темою http://bit.ly/2jbxkBG

Фото: glavcom.ua