Тривають тренування спецпризначенців НАБУ інструкторами ФБР (відео, фото)

Інструктори Федерального бюро розслідувань США діляться досвідом зі співробітниками Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України. У програмі 10-денного курсу, що триває нині на Київщині, – використання спеціальної зброї і тактики американського підрозділу SWAT в операціях із високим ризиком. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу.

Спецпризначенців навчають навичкам володіння зброєю в умовах фізичних та психічних навантажень, швидкості та влучності стрільби, тактичній підготовці, ідентифікації реальної цілі, визначенню потенційної загрози, ухваленню грамотних тактичних рішень у стресових ситуаціях. Відпрацювання занять відбувається як індивідуально, так і в групах.

«У складі Управління спеціальних операцій є відділ спеціальної професійної підготовки, там є досить підготовлені офіцери, але досвід зайвим не буває. Тому переймаємо деякі моменти, досвід роботи, який мають офіцери SWAT у Федеральному бюро розслідувань», – зазначив заступник директора НАБУ Анатолій Новак.