У Києві відбулася завершальна зустріч у рамках «Студенти проти корупції»

30 травня 2017 року відбулася завершальна зустріч Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника зі студентами Національного університету «Києво-Могилянська академія».

«Випускники «Могилянки» є одними з кращих на конкурсах на вакантні посади до НАБУ. Ми впевнені, що ви продовжите починання тих, хто зараз розслідує топ-корупційні злочини», - звернувся до студентів Директор НАБУ Артем Ситник.

Під час зустрічі учасники подискутували про Антикорупційний суд, поговорили про резонансні справи і тиск на Бюро, про перспективи судового розгляду тих справ, які вже передані до суду.

«Ми витримаємо тиск на НАБУ та ті гори бруду, які щоденно лунають на адресу детективів, однак не переживемо, якщо наша робота не знайде свого логічного завершення – судових вироків», - зауважив Директор Бюро.

При цьому, старший антикорупційний радник Програми розвитку ООН в Україні Інесе Войка нагадала учасникам про обов’язок кожного українця будувати нову країну – без корупції.

«Колись давно мені сказали, що корупція починається зі списування на екзаменах. Я не могла зрозуміти, в чому зв’язок між топ-корупцією і списуванням? Але ж то дійсно так – на екзаменах ми обманюємо себе, так і зароджується корупція», - повідомила Інесе Войка.

Нагадуємо, що зустріч відбулася у рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Студенти проти корупції», яка тривала з 6 березня до 30 травня у 9 містах України.

Шукайте більше фото за посиланням: https://www.flickr.com/photos/nab_ukr/albums/72157684399435006