Учасники україно-німецької програми обміну відвідали НАБУ з екскурсією

14 вересня до НАБУ завітала команда проекту "MEET UP!: Німецько-українські зустрічі молоді", які розробляють антикорупційний тур у Києві" ("Meet Up! German-Ukrainian Youth Encounters»: Spotting Agents of Change for Good Governance - Walking with Thinking"), яка ознайомилася з роботою новоствореного антикорупційного органу.

Представники проекту, серед яких як українці, так і громадяни Німеччини, переконалися особисто, що тестування General Skills (тестування загальних здібностей, яке складають ті, хто бажають стати детективом)  проходить на рівних умовах для кожного охочого долучитися до команди в НАБУ. Також учасники програми мали змогу побачити техніку в ІТ-лабораторії, яка допомагає у розслідуваннях, а ще почули від детектива  цікаві деталі і моменти під час розслідування резонансних справ.

Особливо учасників екскурсії вразила розповідь про суддю Малиновського районного суду м. Одеса, якого затримали на отриманні неправомірної вигоди  у розмірі півмільйона гривень, однак запам'ятався він тим, що під час проведення обшуку в його будинку сууддя чинив опір працівникам НАБУ та Національної поліції і застосував вогнепальну зброю.

В результаті зустрічі  представники програми заявили про намір створити контент для освітньої екскурсії в Києві і відповідної веб-сторінки. Результати проекту будуть доступні суспільству через веб-сайт з інформацією про тур та  Facebook-сторінку.

Нагадуємо, що для того, аби потрапити на екскурсію в Бюро, потрібно надіслати листа від організації або навчального закладу на openoffice.nabu@gmail.com.