Участь молоді в антикорупційному русі важлива як ніколи, — керівник підрозділу детективів НАБУ

Без прогресивної нетерпимої до корупції молоді всі зусилля антикорупційних органів будуть марними. Саме тому просвітницька робота зі студентами є важливою складовою взаємодії Національного бюро з суспільством. На цьому наголосив керівник підрозділу детективів НАБУ Олександр Скомаров під час бесіди з юними учасниками Всеукраїнського форуму «Софія Київська: державність за яку ми боремось».

Цей захід організовується щороку для вихованців Української академії лідерства, у межах якого вони зустрічаються з державними діячами, змінотворцями та лідерами суспільної думки. Минулого року УАЛівці спілкувалися з першим Директором Національного бюро. Цьогоріч про передумови створення НАБУ, відбір працівників і взаємодію Бюро з іншими органами правопорядку молоді розповів Олександр Скомаров:

«НАБУ створювалося за новими стандартами, в основі яких — чесний прозорий відбір кадрів за участі громадськості. І неважливо чи це посада в Головному підрозділі детективів, чи в бухгалтерії. Так нам вдалося сформувати професійний колектив з “чистим” бекграундом», — зазначив Олександр.

Спікер розказав молоді як НАБУ долучилося до боротьби з ворогом та адаптувалося до умов роботи під час воєнного стану, а також відповів на запитання про стан розгляду топкорупційних справ у судах і співпрацю Бюро на міжнародному рівні.

Фото: Українська академія лідерства

Довідково

Українська академія лідерства — це освітня платформа для молоді з формування лідерських якостей. Проєкт є одним із лідерів у роботі з активною молоддю та найпотужніший молодіжний лідерський рух в Україні. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства. За 7 років УАЛ має 1206 випускників.