Учні та студенти завітали на День відкритих дверей у НАБУ

Київ, Харків і Житомир — учні та студенти з цих міст завітали до Національного антикорупційного бюро України напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією, 7 грудня 2018 року. Відвідувачі мали нагоду особисто поспілкуватись з детективами Бюро, дізнатись, що таке криміналістична ІТ-лабораторія та які функції виконують фахівці цього підрозділу, побачити озброєння, яке використовують бійці Управління спеціальних операцій, а також поспілкуватись з керівництвом Національного бюро.

«Ви – нова генерація, люди, які народилися в незалежній Україні. Саме ви повинні змінювати нашу країну на краще. А запорукою цих змін повинна стати висока культура та правова свідомість наших громадян», — звернувся до молоді заступник Директора НАБУ Анатолій Новак. Він закликав їх бути наполегливими, постійно самоудосконалюватись і ставати кращими щодня.

Цього ж дня студенти правничого коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка завітали до Львівського територіального управління НАБУ. Майбутні юристи ознайомилися з основними напрямками діяльності теруправління, дізнались умови проведення конкурсного відбору на посади в Бюро, а також взяли участь у Антикорупційній вікторині. Результати вікторини продемонстрували, що молодь знає чимало про структуру антикорупційних органів в Україні та про НАБУ зокрема.

«Боротьба з корупцією — не виключна прерогатива уповноважених правоохоронних органів, це справа кожного свідомого громадянина, який прагне жити у економічно сильній та незалежній державі», — підсумував директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський.