В НАБУ розповіли німецьким інтернам, як детективи розслідують корупцію

«Для пошуку доказів — інформації на персональних комп’ютерах і мобільних телефонах, її відновлення на різноманітних носіях, розшифрування даних НАБУ використовує найсучасніше обладнання в світі», — зазначив керівник ІТ-лабораторії Андрій Гаркуша під час візиту інтернів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. 

 

За його словами, аналогічна техніка та методи роботи використовуються у країнах ЄС і США. Загалом під час екскурсії до НАБУ інтерни дізналися про передумови створення НАБУ, його основну місію та завдання, особливості викриття й розслідування корупційних правопорушень. 

 

Старший детектив Олександр відповів на запитання щодо того, які злочини підслідні Бюро, скільки в середньому триває досудове розслідування, хто здійснює контроль за діяльністю працівників НАБУ тощо.

 

Учасники делегації — це інтерни, які вивчають теми миру, безпеки, управління та політики. Вони відвідали Україну в рамках проходження стажування. Керівник групи Луїза Теглер відзначила, що це їхній перший візит в Україну, і спілкування з працівниками НАБУ дало можливість дізнатись про роботу нового антикорупційного органу.