Відвідувачі юридичного ярмарку вакансій дізнались як долучитися до команди НАБУ

Як пройти практику в Національному антикорупційному бюро України, які вимоги до майбутніх детективів та скільки етапів відкритого конкурсу — найчастіші запитання до представників НАБУ на Legal HR Fair 2021.

Захід відбувся 21 травня 2021 року за ініціативи Ліги студентів Асоціації правників України та зібрав понад 500 студентів із Києва, Одеси, Львова, Харкова, Миколаєва, Кривого Рогу та Острога. Це найбільший юридичний ярмарок вакансій в Україні для молоді, що об’єднав приватні юридичні компанії, громадські організації та державні установи. Національне бюро долучилося до події вже втретє.

Про вимоги до кандидатів на посади детективів, етапи їх відбору та умови проходження практики розповіли майбутнім юристам представниці Національного бюро Яна Ризак та Ірина Захарченко. Вони також запросили молодь подавати заявки на Антикорупційну школу НАБУ, яка вже вдруге відбудеться в серпні цього року.

Про кар’єрні можливості у Національному бюро — від детектива до керівника підрозділу — з власного досвіду розповіла Олена Кроловецька. У ході обговорення «Пошук роботи у 2021 році: виклики та вимоги до молодих юристів», що стало окремою частиною ярмарку, вона привідкрила завісу режиму роботи детективів: «Корупціонери не беруть хабарі за розкладом, тому робочий час детективів не обмежений часовими рамками».

Якщо ви теж мрієте про роботу в Національному бюро, то вже сьогодні можете спробувати себе у ролі детектива в онлайн грі-розслідуванні «Слідство веде НАБУ».


Фото: Ліга студентів АПУ