Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо. Директор НАБУ зустрівся з майбутніми державотворцями

«Дерегуляція, що знизить рівень бюрократії в Україні, превенція та якісна правоохоронна система — це три складові, які в комплексі дадуть позитивний ефект в антикорупційній боротьбі. Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо», — зазначив Директор Національного бюро Артем Ситник під час зустрічі з майже сотнею учасників програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Студенти отримали відповіді на запитання: як діяти коли в тебе вимагають хабар, чи можуть викривачі розраховувати на захист, як знизити рівень корупції в Україні, дізналися детальніше про розслідування, співпрацю з іншими правоохоронними органами, повноваження Національного бюро тощо.

Нагадуємо, що перша зустріч Директора НАБУ із учасниками проекту «Державотворець» відбулась  минулого року в «Парку корупції».

Довідково:

«Державотворець» — програма стажування активної молоді в органах державної влади. Проект ініційований Міністерством молоді та спорту України та Українською академією лідерства, і реалізується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.