Викритому «на гарячому» посадовцю Харківської облради повідомили про підозру

23 липня 2021 року викритому напередодні «на гарячому» заступнику голови Харківської обласної ради та його спільнику-адвокату повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди у 1,05 млн грн.

Дії підозрюваного заступника голови Харківської облради кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України («Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднане з вимаганням»), дії його спільника – за ч.5 ст.27, ч.4 ст. 368.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Слідство встановило, що на початку 2021 року заступник керівника Харківської облради вимагав неправомірну вигоду у розмірі 1,05 млн грн за залишення на займаній посаді керівника обласного комунального підприємства, засновником якого є Харківська обласна рада.

Впродовж першого півріччя 2021 року посадовець та його спільник отримали кількома траншами 700 тис. грн.

21 липня 2021 року їх викрили та затримали в порядку ст. 208 КПК України після отримання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 350 тис. грн.

Розслідування наведених фактів НАБУ та САП здійснюють з січня 2021 року.

 

 

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.