Взаємодія Львівського теруправління НАБУ та Казначейської служби сприяє подоланню корупції

Посилення інформаційної взаємодії Львівського теруправління НАБУ та регіональних управлінь казначейської служби сприятиме попередженню та виявленню корупційних правопорушень у бюджетній сфері.

Такого висновку дійшли учасники робочої зустрічі, що відбулася 29 жовтня 2020 року у Львівському теруправлінні за участю керівництва ТУ та очільників Головних управлінь Державної казначейської служби України у Львівській, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

«Непоодинокі випадки порушення бюджетного та податкового законодавства, як суб’єктами господарювання, так і посадовими особами державних органів підривають економіку України. Для ефективної протидії таким порушенням необхідна системна взаємодія Національного бюро, Казначейської служби та інших органів відповідальних за цей напрям», – підсумував Тарас Лопушанський.

З-поміж іншого, учасники зустрічі обговорили проблемні питання дотримання бюджетного законодавства та корупційні ризики пов’язані з відшкодуванням податку на додану вартість в автоматичному і судовому порядку.

Нагадуємо, 31 серпня 2015 року між Національним антикорупційним бюро України та Державною казначейською службою України укладено Угоду про інформаційне співробітництво.