Як стати учасником команди НАБУ дізнались відвідувачі Ярмарку вакансій

Черговий Ярмарок вакансій «Kyiv Post Employment Fair» зібрав в Українському домі понад 1400 шукачів роботи та 50 роботодавців. Національне антикорупційне бюро України взяло участь у заході вже вдруге.

Працівники відділу по роботі з персоналом Національного бюро поінформували понад 400 відвідувачів про порядок проведення відкритого конкурсу, умови праці в НАБУ та актуальні вакансії. Детективи відомства більш детально розповіли про свою роботу та вимоги до кандидатів.

«Кандидатами на посади детективів Національного бюро можуть бути фахівці у галузі права з досвідом роботи за спеціальністю не менше 2 років, які володіють іноземною мовою, мають аналітичні здібності, вміють працювати з великими масивами інформації та в умовах мультизадачності. На учасників конкурсу чекає п’ятиетапний відбір: тестування на знання законодавства, тестування загальних здібностей (General Skills), психологічне тестування (MMPI), співбесіда з конкурсною комісією та поліграф», – розповів детектив Тарас.

Тим, хто не встиг відвідати ярмарок в суботу, рекомендуємо шукати актуальні вакансії за посиланням на сайті НАБУ: https://nabu.gov.ua/vakansii.

Приєднуйтесь до команди борців з корупцією!