За тиждень роботи до Львівського теруправління НАБУ звернулося близько 20 осіб

До Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України протягом першого тижня роботи звернулося близько 20 громадян. Про це розповів директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський, повідомляє Zik.

«Основне перше враження таке, що справді, на жаль, наші громадяни не знають підслідності НАБУ і не знають повноважень Бюро. Але вони йдуть із наболілим, бо довіряють нам. І я їх розумію», – сказав директор Львівського теруправління.

За словами Т.Лопушанського, є випадки, коли люди скаржаться на комунальні служби або «взагалі на стан життя в Україні». Він додав, що поки штат теруправління не укомплектований, він особисто спілкується з відвідувачами і пояснює, коли той чи інший випадок не належить до підслідності НАБУ або в ньому взагалі не вбачається склад злочину.

Нагадуємо, 12 серпня відбулось офіційне відкриття Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України. Юрисдикція теруправління поширюється на вісім областей – Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку.