Заряд доброчесності від Директора НАБУ отримали майбутні державотворці

Щоб бути успішним, процес боротьби з корупцією має бути двостороннім: державні органи повинні сумлінно виконувати свої повноваження, а суспільство — бути готовим жити прозоро та чесно. Так описав антикорупційну реформу студентам Української академії лідерства Директор Національного бюро Артем Ситник. Очільник НАБУ долучився до Всеукраїнського Форуму «Софія Київська: молодіжні лідери для державотворення», у якому взяли участь понад дві сотні молодих людей віком від 16 до 20 років з різних куточків країни.

«Неможливо підрахувати точну кількість спроб мене звільнити чи внести зміни до закону про НАБУ, кількість провокацій та тиску на детективів, однак точно відомо, що ми працюємо професійно. Формула успіху Бюро у чіткому дотриманні закону», — зазначив Артем Ситник.

Під час виступу він розповів про власний шлях до посади та становлення Бюро як інституції, про успіхи детективів та вироки у справах, які вони розслідували. Студентам порадив здобувати освіту без корупції, а про виявлені порушення з боку викладачів не мовчати і повідомляти до правоохоронних органів.

«В Україні створена антикорупційна інфраструктура, яка протидіє корупції. Ще 7 років тому це здавалося неможливим, а сьогодні є реальністю. Ми дійшли до точки неповернення. Ми зробили все для того, щоб такі студенти, як ви — які прагнуть бути державотворцями — мали можливості себе проявляти», — резюмував Директор НАБУ.

Українська академія лідерства — це освітня платформа для молоді з формування лідерських якостей. Проєкт є одним із лідерів у роботі з активною молоддю та найпотужніший молодіжний лідерський рух в Україні. Це національна мережа потужних центрів у Києві, Львові, Маріуполі, Харкові, Миколаєві.