Посол Данії в Україні завітав до Національного бюро

Посилення міжнародної співпраці та готовність НАБУ до викликів післявоєнної відбудови країни – ці та інші питання обговорили під час зустрічі керівництво НАБУ та делегація Королівства Данії на чолі із послом в Україні Олє Егбергом Міккельсеном.

Директор НАБУ Семен Кривонос насамперед подякував за багаторічну підтримку Данією Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI).

«Я щиро вдячний нашим партнерам за технічну, експертну та фінансову підтримку Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні. Окремо хочу подякувати за допомогу в розробці системи eCase MS, яка безперечно підвищила ефективність розслідувань та прозорість роботи антикорупційних інституцій», - зазначив він.

Сторони обговорили останні законодавчі ініціативи, які необхідні для ефективної роботи НАБУ. Це насамперед поступове збільшення штату Бюро на 300 працівників, створення незалежної експертної установи та запровадження автономного прослуховування.

Учасники зустрічі також торкнулись питання посилення присутності НАБУ у регіонах на тлі процесу відбудови та відновлення України.