Президент Естонії Алар Каріс завітав до НАБУ: Допомагаємо Україні перемагати

Боротьба з корупцією, захист інвестицій, діджиталізація та допомога у протистоянні російському агресору – про це йшлося під час зустрічі керівництва Національного антикорупційного бюро і Президента Естонської Республіки Алара Каріса.

«Візит такого рівня та увага від лідеру європейської країни, яка має одні з найкращих результатів у боротьбі з корупцією, є відзнакою ефективної роботи всього колективу Бюро», - зазначив Семен Кривонос.

Окрім військової та інституційної допомоги, він також відмітив підтримку вступу України до ЄС та НАТО і готовність Естонії долучитися до повоєнної відбудови України. 

«Для подальшого ефективного розслідування топкорупції та запобігання їй НАБУ ініціювало зміни до законодавства. Ми пропонуємо збільшити штат Бюро та створити експертну установу. Це дозволить наростити темпи і підвищити результативність нашої роботи», - сказав Семен Кривонос.

«З перших днів повномасштабної агресії рф ми стали пліч-о-пліч з українським народом, адже самі маємо гіркий досвід минулого. Ми переконані, що місце Україні у родині європейських країн», - зазначив Алар Каріс.