Системна та ефективна боротьба з корупцією – важлива умова для післявоєнної відбудови країни, - Семен Кривонос

Після перемоги на відбудову України будуть спрямовані значні кошти міжнародної допомоги та інвестиції. Тому кожен інвестор має бути впевнений, що його права захищені так само, як і в усіх цивілізованих країнах. Про це заявив Директор Національного антикорупційного бюро Семен Кривонос під час свого виступу на українській панелі Глобального антикорупційного форуму ОЕСР 2023 в Парижі.

«Інвестори мають бути впевнені у захисті їх прав і свобод і розраховувати на ті правила гри, які працюють в усьому цивілізованому світі. Однією зі складових чесної гри для учасників післявоєнної відбудови України є системна та ефективна боротьба з корупцією», - наголосив очільник НАБУ.

Він додав, що для цього НАБУ і САП потребують збільшення інституційних спроможностей, у тому числі розширення штату працівників, задіяних безпосередньо в слідчому процесі.

«Проєкт закона щодо збільшення персоналу НАБУ внесений до парламенту. Сподіваємось на його швидкий розгляд і прийняття», - повідомив Семен Кривонос.

Разом з тим Директор НАБУ підкреслив, що навіть при обмеженому кадровому ресурсі робота щодо викриття топкорупції триває і дає результат.

«Нещодавнє викриття на хабарі голови Верховного Суду свідчить про те, що в Україні побудована незалежна та ефективна антикорупційна структура, здатна притягати до відповідальності будь-якого топпосадовця», - зазначив Семен Кривонос.