Вимагання коштів у підприємця-волонтера: трьом посадовцям повідомили про підозру

26 червня НАБУ і САП повідомили про підозру голові Тернопільської обласної ради та двом заступникам голови Тернопільської обласної військової адміністрації, які вимагали близько 2,4 млн грн у підприємця за перераховані його ТОВ кошти за виконані роботи з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів.

Крім того, за ці кошти підозрювані обіцяли підписати відповідні акти виконаних робіт та погасити борг комунального підприємства Тернопільської обласної ради перед його ТОВ за такі роботи. Дії підозрюваних кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Сьогодні вранці детективи НАБУ затримали підозрюваних «на гарячому» після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн. Розслідування НАБУ і САП розпочали за заявою громадянина, у якого підозрювані вимагали кошти.

Детективи і прокурори тримають у фокусі і здійснюють контроль за коштами, виділеними на відновлення.

Детальніше про злочин – у відео:

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.